Zmiany w pracy ZRP w związku z koronawirusem

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji pracy Zespołu Radców Prawnych spowodowanymi wprowadzeniem nadzwyczajnego trybu pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego i ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, zgodnie z Komunikatem nr 8 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 marca 2020 roku w sprawie organizacji pracy w Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Zespole Radców Prawnych ulega zmianie organizacja pracy:

1. Celem ograniczenia przepływu osób wprowadzony zostaje harmonogram dyżurów członków ZRP. Każdego dnia w siedzibie ZRP w Collegium Novum oraz na Czapskich dyżurować będzie jeden radca prawny. Pozostała część prawników będzie pracować zdalnie. Obsługa administracyjna jednostki jest zapewniona.
  2. Dokumenty przygotowane dla Państwa przez ZRP będą przekazywane do odbioru na dziennik podawczy w Collegium Novum, p. 11. Prosimy o odbieranie ich z tego miejsca.
  3. Ograniczamy spotkania osobiste na rzecz kontaktu mailowego i telefonicznego - uprzejmie prosimy o  wykorzystywanie zdalnych metod porozumiewania się w  kontaktach z pracownikami ZRP UJ.

Zwracamy Państwa uwagę na treść wspomnianego komunikatu Kanclerza UJ.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń władz Uniwersytetu Jagiellońskiego, w tym zarządzeń dotyczących unikania kontaktów bezpośrednich.